"Laulukarussellilt" on hoo sisse saanud paljud tuntud lauljad ({{commentsTotal}})

1. jaanuaril startis ETV-s taas legendaarne "Laulukarussell", mis tiirutab täistuuridel ja pole liialdus öelda, et just sellest saatest on saanud alguse nii mõnegi armastatud laulja tähelend.

"Esimesest "Laulukarussellist" mäletan, et närv oli natukene sees," ütles Gerli Padar, kes oli esimesel "Laulukarussellil" 11-aastane. 14-aastasena esitas Padar laulu "I Don't Know How to Love Him", mis on tema arvates kentsakas valik, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Ka Mai Palling tõdes, et ei esitanud lastelaulude võistlusel ühtegi lastelaulu. "Laulukarussellil" esitas ta pala "Suudlus läbi jäätunud klaasi". "Ma mäletan, et enda sees ma mõtlesin, et siia majja ma tulen veel tagasi," rääkis Palling, kes tundis end telekaamerate ees vabalt ja hästi.

Padar tõdes, et "Lauluarussell" oli tema esimene arusaamine, et tahabki laulda ja laval esineda. "See oli väga suur ja märgiline konkurss, kui siit läbi käid, jääb sisse seeme ja tahe siia tagasi tulla," lisas Palling. "Laulukarussellilt" on hoo sisse saanud veel paljud lauljad nagu Sofia Rubina, Birgit Õigemeel ja Laura Põldvere.

"Laulukaruselli" uus hooaeg on eetris pühapäeviti kell 20.00. Saatejuhid on Mai Palling, Kristel Aaslaid ja ja Märten Matsu.

Toimetaja: Rutt ErnitsGalerii: Enn Vetemaa tööd ja tegemised ETV ekraanil

80-aastasena suri kirjanik, tõlkija ja helilooja Enn Vetemaa, kelle legendaarsed tööd ETV ekraanil on puudutanud paljusid eestlasi.

Möödunud nädala vaadatuimaks tõusis ETV saade "Pealtnägija"

Möödunud nädalal meelitas televaatajaid enim ETV saade "Pealtnägija".

Inimesed
"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.