58-aastane Andrus Vaarik elab teadmises, et sureb 58-aastasena ({{commentsTotal}})

Andrus Vaarik
Andrus Vaarik Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Näitleja Andrus Vaarik, kes sai möödunud aastal 58-aastaseks, paljastas, et aastate eest ennustas kolleeg Dajan Ahmet käejoonte järgi, et ta elab täpselt 58-aastaseks.

"Tartus mingi peo ajal kõik toppisid talle oma käed ette ja ta väga usutavalt ütles, palju kellelegi eluaastaid on antud. Ma ütlesin ka, et vaata. Ta vaatas üht kätt, teist kätt, paus kestis, imelik hakkas. Ta vaatas veel kätt, ma ütlesin, et 60 ikka rebib välja, ta vaatas mulle otsa ja ütles, et kallis Andrus, maksa või peale, 58, mitte päevagi rohkem," rääkis Vaarik Raadio 2 saates "Jon Mikiveri Show".

Hoolimata ennustusest ei ole Vaarik ebausklik inimene. "Ma ei ole üldse ebausklik, nüüd ma olen täiesti ebausu endast välja rookinud, aga kuskil see kuklas kummitas kogu aeg," ütles Vaarik ja lisas, et ei võta igat päeva kui viimast. "Ma arvan, et ebausk on lollus, tõesti on lollus, sellega ei tasu tegeleda," ütles Vaarik.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.