58-aastane Andrus Vaarik elab teadmises, et sureb 58-aastasena ({{commentsTotal}})

Andrus Vaarik
Andrus Vaarik Autor: Ülo Josing/ERR

Näitleja Andrus Vaarik, kes sai möödunud aastal 58-aastaseks, paljastas, et aastate eest ennustas kolleeg Dajan Ahmet käejoonte järgi, et ta elab täpselt 58-aastaseks.

"Tartus mingi peo ajal kõik toppisid talle oma käed ette ja ta väga usutavalt ütles, palju kellelegi eluaastaid on antud. Ma ütlesin ka, et vaata. Ta vaatas üht kätt, teist kätt, paus kestis, imelik hakkas. Ta vaatas veel kätt, ma ütlesin, et 60 ikka rebib välja, ta vaatas mulle otsa ja ütles, et kallis Andrus, maksa või peale, 58, mitte päevagi rohkem," rääkis Vaarik Raadio 2 saates "Jon Mikiveri Show".

Hoolimata ennustusest ei ole Vaarik ebausklik inimene. "Ma ei ole üldse ebausklik, nüüd ma olen täiesti ebausu endast välja rookinud, aga kuskil see kuklas kummitas kogu aeg," ütles Vaarik ja lisas, et ei võta igat päeva kui viimast. "Ma arvan, et ebausk on lollus, tõesti on lollus, sellega ei tasu tegeleda," ütles Vaarik.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.