Kolmanda "Meie maailma" teadmistekontrolli võitjad on teada ({{commentsTotal}})

Doksari Meie maailm, 8/12: Gorillamajandus
Doksari Meie maailm, 8/12: Gorillamajandus

Novembri alguses jõudis ETV ekraanile uus ERR-i ajakirjanike ja MTÜ Mondo koostöös valminud dokfilmide sari "Meie maailm". Sarja raames toimub ka neli mälumängu, millest järjekorras kolmanda teadmistemängu võitjad selgusid täna.

Kolmanda doksarja autorite Eeva Esse, Reimo Sildvee ja Meelis Sülla koostatud teadmistekontrolli võitjad on Urve, kes võitis Põhja-Ghanas punutud suuremat mõõtu korvi, ning Getter ja Marge, kes saavad endale väiksemad seenekorvid.

Võitjaid premeerib MTÜ Mondo, kes võtab võitjatega ühendust.

 

Järgmine teadmistekontroll, mis puudutab fakte Nicaraguast, Sri Lankast ja Myanmarist, jõuab "Meie maailma" ETV kodulehele juba järgmise nädala alguses!

Toimetaja: Allan RajaveeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.