Jon Mikiveri juhtimisel alustab R2-s vabameelne saatesari ({{commentsTotal}})

Jon Mikiver
Jon Mikiver Autor/allikas: Raadio 2

Täna alustab Raadio 2 eetris värske saatesari, mis pakub nii vabameelseid sketše, põnevat improvisatsiooni kui ka muhedaid mänge.

""Jon Mikiver Show" on vabameelne raadiosaade, mis hakkab murdma reedese päeva selgroogu. Mängud ja sketšid roteerivad igas saates. Ükski külaline ei tule saatesse niisama pelgalt juttu rääkima, vaid pannakse alati proovile," selgitas saate olemust saatejuht Jon Mikiver.

Iga saade algab muusikalise sissejuhatusega, kus pannakse näpp kaardile ning vaadatakse, mis on loosiks langenud riigis hetkel kohaliku raadioedetabeli tipp. Sketšides aga osalevad nii kuulajad kui ka saatekülalised. Nii näiteks võib toimuda "lünkade täitmine", kus saatejuht võtab mõnest Eesti sarjast ühe stseeni teksti ning eemaldab teatud märksõnad. Külaline pakub lünkade täitmiseks absurdseid sõnu ning hiljem kantakse stseen ette.

Samuti võib eetris oodata kuulajamängu, kus lapsed kirjeldavad absurdseid või lihtlabaseid asju ning sündmusi ja kuulajad saavad võimaluse arvata, millest jutt käib. Lisaks kõlab saate viimase lauluna kõige viimane lugu, mis on selleks hetkeks Raadio 2 toimetusse saadetud.

Saatesari alustab reedese "KalendeR2" asemel, mis sellest aastast enam ei jätku. "Oleme otsustanud KalendeR2 igaveseks riiulisse teiste saadete kõrvale panna, kusjuures meid pannakse seal Märt Rannamäe show ja saate "Must Mesi" vahele," teatas saatemeeskond sotsiaalmeedias.

Meeleolukas "Jon Mikiveri Show" alustab Raadio 2 eetris täna pärast kella 15.00 uudiseid.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.