ETV toob ekraanile ajaloolise Briti draamasarja "Tutanhamon" ({{commentsTotal}})

"Tutanhamon" Autor/allikas: Pressimaterjalid

Laupäeva õhtul alustab ETV ekraanil ajalooline Briti draamasari "Tutanhamon", mis viib vaatajad kuulsa vaarao hauakambri otsingutele.

Neljaosaline Briti draamasari jälgib kuulsa arheoloogi Howard Carteri seiklusi Egiptuses Esimese maailmasõja ajal. Põikpäiselt ja kõigi ootuste kiuste otsib Carter Kuningate orus vaarao Tutanhamoni hauakambrit. Kui kõik teised arheoloogid naeravad ta teooriad välja, siis ühel mehel on temasse usku. Õnnekütt ja seikleja lord Carnarvon paneb mängu oma raha ja hea nime, et aidata Carteril oma unistus teoks viia.

Sarja avaosa viib vaatajad 1905. aasta Egiptusesse, kus arheoloogia on rikaste meeste hobi. Howard Carter on fanaatiline iseõppija, kes ei pea lugu seltskonnast, kuid keda kannustab huvi iidse tsivilisatsiooni vastu. Toeks oma sponsori tütar, asub Carter otsima kadunud hauakambrit, kuni Esimene maailmasõda tema plaanid teadmata ajaks edasi lükkab.

Draamasari "Tutanhamon" on ETV eetris alates 7. jaanuarist laupäeva õhtuti kell 21.35, kordust saab näha pühapäeva õhtupoolikul.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Alexandra Elizabeth LjadovAlexandra Elizabeth Ljadov
Tippmodell Alexandra Elizabeth Ljadov: tõlgin kõik ideesähvatused visuaalseks kunstiks

Maailma tipp-viiekümne modelli hulka kuuluv Alexandra Elizabeth Ljadov rääkis intervjuus modelllitööst ja visuaalsest eneseväljendusest.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.