"Agenda" LA-s | Johann Urb: ma poleks valinud ei Clintonit ega Trumpi ({{commentsTotal}})

Eesti näitleja Johan Urb rääkis Los Angeleses Raadio 2 uudistemagasinile "Agenda", et kuigi inimesed on endiselt hämmingus, miks Trump USA järgmiseks presidendiks valiti, tuleb olukorraga leppida ja jääda lootma parimat.

Urb meenutas, et vaidlused teemal Hillary vs Trump jäid tema jaoks arusaamatuks. "Minu jaoks ei ole kumbki [presidendiks kõlbulik]," lausus ta.

Los Angeleses on kahe kandidaadi toetajad endiselt üsna teravalt meelestatud ja ka pea kaks kuud pärast valimistulemuste selgumist on seltskondades kuulda ärritunud arutelu.

R2 saade "Agenda" rändas möödunud aasta lõpul ja jaanuari esimestel päevadel Los Angeleses, et uurida, kuidas lääneranniku inimesed on valmis selleks, et mõne nädala pärast saab nende riigi presidendiks Donald Trump.

Sel nädalal aga kajastavad Eeva Esse ja Carola Madis "Agenda" kaudu maailma suurimal tehnoloogiamessil CES toimuvat. Lood ilmuvad Menus ja Novaatoris, aga ka "Agenda" Facebooki lehel.

Kõiki lugusid saab järele vaadata "Agenda" kodulehel.

Toimetaja: Greete Palmiste

Allikas: R2 AgendaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.