"Agenda" LA-s | Johann Urb: ma poleks valinud ei Clintonit ega Trumpi ({{commentsTotal}})

Eesti näitleja Johan Urb rääkis Los Angeleses Raadio 2 uudistemagasinile "Agenda", et kuigi inimesed on endiselt hämmingus, miks Trump USA järgmiseks presidendiks valiti, tuleb olukorraga leppida ja jääda lootma parimat.

Urb meenutas, et vaidlused teemal Hillary vs Trump jäid tema jaoks arusaamatuks. "Minu jaoks ei ole kumbki [presidendiks kõlbulik]," lausus ta.

Los Angeleses on kahe kandidaadi toetajad endiselt üsna teravalt meelestatud ja ka pea kaks kuud pärast valimistulemuste selgumist on seltskondades kuulda ärritunud arutelu.

R2 saade "Agenda" rändas möödunud aasta lõpul ja jaanuari esimestel päevadel Los Angeleses, et uurida, kuidas lääneranniku inimesed on valmis selleks, et mõne nädala pärast saab nende riigi presidendiks Donald Trump.

Sel nädalal aga kajastavad Eeva Esse ja Carola Madis "Agenda" kaudu maailma suurimal tehnoloogiamessil CES toimuvat. Lood ilmuvad Menus ja Novaatoris, aga ka "Agenda" Facebooki lehel.

Kõiki lugusid saab järele vaadata "Agenda" kodulehel.

Toimetaja: Greete Palmiste

Allikas: R2 AgendaInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.