Eesti Laul 2017 finaali on jäänud veel viimased piletid ({{commentsTotal}})

Eesti Laul
Eesti Laul Autor/allikas: Hanna Samoson/ERR

Kõigil huvilistel tasub kiirustada, sest kuigi Eesti Laul 2017 finaalkontserdini 4. märtsil on jäänud aega täpselt kaks kuud, on piletid juba otsakorral. Müügil on viimased 400 piletit, millest sadakond tuleb müüki ka parterisse.

"Vägev värk. Laulud on olemas, piletid on sisuliselt välja müüdud. Nüüd jääb üle veel õhtujuhid ja külalisesinejad välja valida," kommenteeris produtsent Mart Normet.

Eesti Laul 2017 suurejooneline finaalkontsert toimub 4. märtsil algusega kell 19.00 Saku Suurhallis. Sellele eelneb finaali peaproov, kuhu samuti publikut oodatakse. "Õnneks ei pea need väga kurvastama, kes finaali piletitest ilma jäävad, sest peaproovi pileteid veel jätkub ja päevane show on identselt võimas õhtuse kontserdiga," rääkis tegevprodutsent Ermo Säks. Säks lisas, et ka sinna tasub pilet aegsasti soetada, sest kõik peaproovipiletid on ühe hinnaga ning kes varem ostab, saab endale ka paremad kohad valida.

Peaproov algab kell 13.30 ning sinna müüakse pileteid ühe hinnaga – 15.90 eurot.

Eesti Laul 2017 finaalkontsert toimub 4. märtsil Saku Suurhallis, pileteid saab osta SIIT. Pileteid peaproovi saab soetada SIIT. Facebooki link sündmusele.

Kõiki poolfinaalides osalevaid laule saab kuulata Eesti Laulu koduleheküljel.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.