Video: R2 Agenda avastas killukese Eestit LA kommipoest ({{commentsTotal}})

"Agenda" külastas Los Angelese suurimat kommipoodi, kust saatejuhid Eeva Esse ja Carola Madis leidsid ka Eesti magusatööstuse toodangut. Ühtlasi andis kommipoe juhataja väikese retsepti, mida Eesti šokolaadibatoonist teha.

Poe juhataja sõnul tuleb nende poodi palju importkaupa. "Meie poodi on külastanud paljud eestlased, kes alati haaravad Kalevi martsipanibatooni järele ja ütlevad, et see on Eestist," rääkis mees, kes lisas, et seda juhtub väga tihti.

Samuti märkis ta, et Eesti šokolaad on väga hea. "Ma jahvatan martsipani batoone ja teen neist küpsiseid ka, sest tegemist on mandli-põhise šokolaadiga," selgitas poe juhataja.

Toimetaja: Allan RajaveeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.