Video: R2 Agenda avastas killukese Eestit LA kommipoest ({{commentsTotal}})

"Agenda" külastas Los Angelese suurimat kommipoodi, kust saatejuhid Eeva Esse ja Carola Madis leidsid ka Eesti magusatööstuse toodangut. Ühtlasi andis kommipoe juhataja väikese retsepti, mida Eesti šokolaadibatoonist teha.

Poe juhataja sõnul tuleb nende poodi palju importkaupa. "Meie poodi on külastanud paljud eestlased, kes alati haaravad Kalevi martsipanibatooni järele ja ütlevad, et see on Eestist," rääkis mees, kes lisas, et seda juhtub väga tihti.

Samuti märkis ta, et Eesti šokolaad on väga hea. "Ma jahvatan martsipani batoone ja teen neist küpsiseid ka, sest tegemist on mandli-põhise šokolaadiga," selgitas poe juhataja.

Toimetaja: Allan RajaveeInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.