Frankie Animal avaldab loo, millega bänd Eesti Laulult välja jäi ({{commentsTotal}})

Frankie Animal
Frankie Animal Autor/allikas: Viljandi Vibes

Frankie Animali lauljatar Marie Vaigla paljastas, et ansambel Frankie Animal avaldab peagi singli, mis Eesti Laulu konkursi poolfinaali sel korral ei pääsenud.

"See on see lugu, millega me Eurovisioonile ei pääsenud sel aastal, aga äkki järgmisel aastal," naljatas Vaigla Raadio 2 saates "Raadioplats".

Lauljatar lubas, et hoolimata laulukonkursile mittepääsemisest on uus aasta Frankie Animalile tegus ning lisaks uuele loole saab bändi peagi kontserdil esinemas näha.

Marie Vaigla võttis osa ka Raadio 2 aastahiti hääletusest ning valis oma lemmiklugudeks ansambli Livi pala "Wings of love" ja Frankie Animali "Kickdrum".

Aasta sündmuseks valis Vaigla Positivuse, kus tema bändiliige oma saatja välikäimlasse kukutas. "Meie bändikaaslasel ei olnud kõige rõõmsam päev, ma ei tea, mis jalaga ta voodist välja astus. Kõigepealt kukkus tal saatja välipeldikusse ja pärast kontserti läks tal autorehv lava taga katki," meenutas Vaigla.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Saja aasta hittSaja aasta hitt
Raadio 2 otsib saja aasta hitti

Kuna Eesti Vabariigil on juubeliks tarvis esinduslikku muusikatabelit, kutsub Raadio 2 kõiki üles valima Eesti kõigi aegade parimat lugu.