Frankie Animal avaldab loo, millega bänd Eesti Laulult välja jäi ({{commentsTotal}})

Frankie Animal
Frankie Animal Autor: Viljandi Vibes

Frankie Animali lauljatar Marie Vaigla paljastas, et ansambel Frankie Animal avaldab peagi singli, mis Eesti Laulu konkursi poolfinaali sel korral ei pääsenud.

"See on see lugu, millega me Eurovisioonile ei pääsenud sel aastal, aga äkki järgmisel aastal," naljatas Vaigla Raadio 2 saates "Raadioplats".

Lauljatar lubas, et hoolimata laulukonkursile mittepääsemisest on uus aasta Frankie Animalile tegus ning lisaks uuele loole saab bändi peagi kontserdil esinemas näha.

Marie Vaigla võttis osa ka Raadio 2 aastahiti hääletusest ning valis oma lemmiklugudeks ansambli Livi pala "Wings of love" ja Frankie Animali "Kickdrum".

Aasta sündmuseks valis Vaigla Positivuse, kus tema bändiliige oma saatja välikäimlasse kukutas. "Meie bändikaaslasel ei olnud kõige rõõmsam päev, ma ei tea, mis jalaga ta voodist välja astus. Kõigepealt kukkus tal saatja välipeldikusse ja pärast kontserti läks tal autorehv lava taga katki," meenutas Vaigla.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.