ERR.ee video: Jüri Pootsmann andis otse-eetris minikontserdi ({{commentsTotal}})

{{1480939238000 | amCalendar}}

Teisipäeva hommikul andis Jüri Pootsmann Raadio 2 stuudios väikese live-kontserdi, mille otsepilti sai jägida ERR Menu vahendusel.

Pootsmannil ilmus hiljuti värske album "Täna" ning seetõttu oligi ta Raadio 2 jätkuhommikul Erik Mornal külas.

Bänd pani trummikomplekti ja võimud püsti otse keset R2 stuudiokompleksi, andes raadiokuulajatele ja veebi vahendusel otsepildi jälgijatele tõeliselt mõnusa minikontserdi.

Kolmapäeval, 7. detsembril on kõigil huvilistel võimalus nautida Pootsmanni plaadiesitluskontserti klubis Privé, algusega kell 19.00.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Magda-Maria maalimiskirest: tütar sundis, et hakka maalima, mis sa vahid niisama

"Ringvaade" tutvustas 83-aastast Magda-Maria Pentsat, kes pärast abikaasa surma peletas leina eemale maalimisega. Uue hobiga tegeleb ta vaatamata halvenevale silmanägemisele.

elu
"Ringvaade" esitles "Füübitsat"

Mare Müürsepp ja Heli Lukner selgitasid "Ringvaates", kuidas lastele füüsika põnevaks teha. Nende töö tulemusena on valminud füüsika aabiks "Füübits".

Tele/raadio
Saade Saade
Saade "Estraadisangarid" toob eetrisse Uno Loobi muusikutee

Telesaade "Estraadisangarid" toob täna eetrisse armastatud Eesti laulja Uno Loobi muusikutee.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.