Tallinna noored staarijäljendajad muunduvad laupäeval ({{commentsTotal}})

Sia
Sia Autor/allikas: Facebook

Homme, 3. detsembril kell 17.00 toimub Sossi klubis koolinoorte staarijäljenduskonkursi Rising Star finaalvõistlus, kus tulevad esitlusele Eesti ja välismaised artisti.

Rising Stari korraldab Eve Reinola Pirita Majandusgümnaasiumist, kelle sõnul on konkurss muutunud igal aastal professionaalsemaks ning on näha, et noored näevad etteastetega palju vaeva. "Kuna parukad ja meigid tuleb ise leida ja teha ning lood selgeks õppida, nõuab see kahtlemata noortelt palju tööd ja aega," rääkis korraldaja.

Ta lisas, et kuigi igal aastal tuleb noorte esituses lavale uusi artiste, on alati siiski näha ka ajatuid lauljaid ja ansambleid, näiteks esitatakse Boney M-i ja "Grease´i". "Võiks ju arvata, et noorte muusikavalik langeb samasse kategooriasse, kuid finaalis saab näha ikka väga erinevaid esinejaid ja lugusid," rõõmustas Reinola, kes tõdes, et teatud trende saab igal aastal siiski näha. Sel korral on noorte seas populaarne artist Sia.

Toimetaja: Valner ValmeInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".