Mees, kes muutis male taas seksikaks ({{commentsTotal}})

Eile kaitses male maailmameistritiitlit 26-aastane norrakas Magnus Carlsen, kes alistas venelase Sergei Karjakini. Noor male maailmameister on paljude hinnangul spordiala taas seksikaks muutnud.

Carlsen tuli male suurmeistriks juba 13-aastaselt, kui pidas matši Garri Gasparoviga. Hoolimata suurest andest teeb noor maailmameister tänaseni pea iga päev trenni, et tundidepikkustes mängudes keskenduda, vahendas ETV saade "Ringvaade".

2012. aastal teenis mees 1,2 miljonit dollarit, maailmameistritiitel tõi talle aga 600 000 dollarit.

Edukas spordikarjäär on mehe viinud tippu ka teistel aladel. 2013. aastal valiti norrakas Cosmopolitani seksikaimate meeste edetabelisse ning lisaks sellele teeb male maailmameister ilma ka modellina. Carlsen on näiteks Lily Cole'i ja Liv Tyleri kõrval rõivafirma G-Star reklaaminägu.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.