Kristel Aaslaiu säästunipid ({{commentsTotal}})

Facebookis kogub populaarsust Kogumispäevik, mille 1455 liiget on terve novembrikuu üritanud raha säästa. Põneva väljakutse võttis vastu ka laulja ja näitleja Kristel Aaslaid.

"Mina olen ennast alati pidanud tiimimängijaks. Mul on kergem teha kõiki asju kellegagi koos ja miks mulle see idee väga meeldis, on see,et kogumine ja säästmine ei ole kellelegi üleliiast," ütles Aaslaid ETV saates "Ringvaade".

Mõne nõuandena tõi Aaslaid välja, et kohvi ja vesi tuleks hommikul kodust kaasa võtta ja restoranilõuna vahele jätta. Oma kogemused pani Aaslaid humoorikasse videosse:

Aaslaid suutis kuuga säästa ligi sada eurot ning kõige suurema kasumi, 30 eurot tõi taara äraviimine. "Ma tahtsin investeerida heasse paari teksadesse, et ei oleks, et käin kuu aega ja siis nad on kulunud," rääkis Aaslaid, mida ta säästetud rahaga teeb.

Aaslaid kinnitas, et ei jäänud kampaania käigus mitte millestki ilma, pigem oli põnev väljakutse leida variante meelelahutuseks minimaalse summaga. Näiteks otsis Aaslaid üles vanad lauamängud, mida koos elukaaslasega õhtuti mängida. "Ei pea alati tohututes summades raha välja käima, et oleks lõbus," tõdes ta.

Kokku säästsid kõik Facebooki grupis osalenud inimesed kuu jooksul 5000 eurot.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.