"Ringvaate" saatejuhid tutvusid parimate jõulutoodetega ({{commentsTotal}})

Kanepi verivorst, krõbekanaampsud ja jõululeib kirssidega on need tooted, mis 2016. aasta jõululauale võiks kuuluda.

"Tegelikult on jõuluasjadega nii, et kui toas on verivorstilõhn, siis kõht läheb kohe tühjaks," tõdes ETV "Ringvaate" saatejuht Grete Lõbu tänavusi parimaid jõulutooteid proovides.

Saatejuht Marko Reikop oli pettunud, et ka sel aastal pääses parimate toodete sekka kahe pekiga verikäkk, mida sai proovitud juba eelmisel aastal. Kanepiga verivorsti hindas Reikop aga kõrgelt. "Ka relvaähvardusel ma ei oskaks kahtlustada, et siin kanep sees on," tõdes Reikop.

2016. aasta jõulutooteid hindasid FoodFestil osalenud 6000 toiduvaldkonna liidrit.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".