Seitsmeaastane tantsupoiss hittvideost: kogu aeg oli nii rõõmus tunne ({{commentsTotal}})

Pärnu lähedalt pärit seitsmeaastane Jesper tantsis suve jooksul 70 Eestimaa paigas. Meeleolukal tantsuvideol on Youtube'i keskkonnas juba üle 150 000 vaatamise.

Tantsuvideo võtteprotsess võttis aega kaheksa päeva ning Jesper kinnitas "Vikerhommikus", et filmimine kestis tihti hilisõhtuni välja. "Mul oli kogu aeg nii rõõmus tunne, et ma sain nii palju tantsida ja teha asju. Käisin ringi hästi palju," püüdis poiss võtetel positiivseks jääda.

Jesper ütles, et kogu videos nähtud tantsu mõtles ta välja kohapeal.

Video võeti suve jooksul üles erinevates võttekohtades, nagu Tallinn, Tartu, Pärnu, Häädemeeste, Viljandi, Otepää, Olustvere, Kadrina, Haljala jne. Oma lemmikvõttepaigaks peab Jesper Tallinna linnahalli.

Tantsuga on seitsmeaastane poiss tegelenud poolteist aastat, trennis on ta käinud aasta. "Mu õe üks sõber tantsis nii lahedasti, mulle hakkas see nii meeldima ja tahtsin ise hakata ka tantsima," rääkis Jesper.

"Kodus ta igapäevaselt tantsib," kinnitas Jesperi ema Kaire, kelle sõnul on Youtube'is paljud Jesperi vastu huvi tundnud.

Toimetaja: Rutt ErnitsTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.