Seitsmeaastane tantsupoiss hittvideost: kogu aeg oli nii rõõmus tunne ({{commentsTotal}})

Pärnu lähedalt pärit seitsmeaastane Jesper tantsis suve jooksul 70 Eestimaa paigas. Meeleolukal tantsuvideol on Youtube'i keskkonnas juba üle 150 000 vaatamise.

Tantsuvideo võtteprotsess võttis aega kaheksa päeva ning Jesper kinnitas "Vikerhommikus", et filmimine kestis tihti hilisõhtuni välja. "Mul oli kogu aeg nii rõõmus tunne, et ma sain nii palju tantsida ja teha asju. Käisin ringi hästi palju," püüdis poiss võtetel positiivseks jääda.

Jesper ütles, et kogu videos nähtud tantsu mõtles ta välja kohapeal.

Video võeti suve jooksul üles erinevates võttekohtades, nagu Tallinn, Tartu, Pärnu, Häädemeeste, Viljandi, Otepää, Olustvere, Kadrina, Haljala jne. Oma lemmikvõttepaigaks peab Jesper Tallinna linnahalli.

Tantsuga on seitsmeaastane poiss tegelenud poolteist aastat, trennis on ta käinud aasta. "Mu õe üks sõber tantsis nii lahedasti, mulle hakkas see nii meeldima ja tahtsin ise hakata ka tantsima," rääkis Jesper.

"Kodus ta igapäevaselt tantsib," kinnitas Jesperi ema Kaire, kelle sõnul on Youtube'is paljud Jesperi vastu huvi tundnud.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.