Loitsu 20. juubelit tähistatakse kontserdiga ({{commentsTotal}})

LOITS 20
LOITS 20 Autor/allikas: Pressimaterjalid

Reedel astub ansambel Loits üles klubis Tapper, et tähistada suurejooneliselt oma 20. juubelit.

Juubeli puhul ilmub samal päeval ka tribuutkogumik, millelt leiab 17 erinevat töötlust Loitsu lugudest tuntud ja vähemtuntud artistidelt.

Reedel teeb Loits klubis Tapper sügava kummarduse kõigi oma kamraadide ees ja astub pärast viis aastat kestnud lavapausi taas vanas heas kooseisus üles. Mängitakse kamraadide poolt küsitluse teel kokkupandud kava ehk siis parimaid kolmelt esimeselt täispikalt albumilt.

Juubeli avakülaline on Loitsu duubeltribuutplaadile oma panuse andnud vanakooli death-metal bänd Deceitome. Neile järgneb õhtu kõige deemonlikum elajas, bestial black-metal leegion Süngehel ja pärast Loitsu lammutab majas neli Võrumaa metsade sügavusest pärit thrash-metalisti, koondnimega Tankist.

Mehhiko plaadifirma Azermedoth Record on võtnud nõuks Loitsu 20. juubelisünnipäeva puhul välja anda grenaderide laenlugudest koosneva duubelalbumi. Eesti versioon sellest plaadist näeb ilmavalgust Loitsu oma plaadifirma Flak'n'Roll Recordsi alt sellel reedel ehk täpselt juubelikontserdi ajaks.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.