Galerii: Weekend festivali järelfilmi esilinastus ({{commentsTotal}})

30. novembril oli Coca-Cola Plazas filmi "Weekend Festival Aftermovie" maailmaesilinastus, kus sai lisaks filmile kuulda ka muusikalist numbrit DJ poolt.

Film toob vaatajateni kogu suvise Weekend festivali ilu ja võimsuse. Kindlasti on see tore tagasivaade neile, kes augustis Pärnus festivali melu nautisid. Samas võib film ajendada selle maailmaga lähemalt tutvumine järgmisel aastal festivali külastama ka neid, kes seda siiani teinud ei ole.

Maailmaesitluse juhatas sisse DJ Andres Puusepp ning muusikalise numbriga üllatas Clubmusic Takeover.

Filmi "Weekend Festival Aftermovie" on võimalik Coca-Cola Plaza ekraanidel näha veel kolmel korral, 1., 2. ning 3. detsembril.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".