Galerii: 21 riigi noored andsid Tallinna kaubanduskeskuses välkkontserdi ({{commentsTotal}})

Täna toimus Viru Keskuse aatriumis omanäoline etteaste, kui 21 riigist pärit andekad noored artistid esitasid poekülastajaile viieteistminutilise tantsunumbri.

Flash mobi taga seisis 1965. aastal tegevust alustanud ja äsja oma 50. juubelit tähistanud ülemaailmne trupp Up with People ehk UWP, mis on oma ringreisiga jõudnud nüüd Eestisse.

Truppi on võimalik esinemas näha ka 3. detsembril Nordea kontserdimajas toimuval kahetunnisel etendusel "The Journey".Inimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".