ERR.ee video | Jüri Pootsmann: järgmisel plaadil soovin ise rohkem muusikat kirjutada ({{commentsTotal}})

Novembri keskel ilmus Jüri Pootsmanni täispikk debüütalbum, mille kaasautoriks on suurel määral muusik ja helilooja Sten Sheripov. Rääkisime Jüri Pootsmanniga, kuidas ta plaadiga rahul on ning millised mõtted on juba edaspidiseks.

Muusik Jüri Pootsmann selgitas, et esimese plaadi ("Jüri Pootsmann", 2015) puhul jõudis ta kaasautor Sten Sheripovini läbi plaadifirma Universal. "Teise albumi puhul me otsustasime koostööd jätkata, kuid seal teeb kaasa ka teisi nimesid, näiteks Kostja Tšebulevski, Raul Ojamaa, Veiko Tubin ja Marten Kuningas," ütles Pootsmann ja tõdes, et tema ja Sheripovi koostöö kulgeb eriti orgaaniliselt. "Ma ei oska isegi seletada seda tööprotsessi, see oli kuidagi nii ammu," nentis ta ja ütles, et lood sünnivad üllatavalt kiiresti. "Samas ei ole see päris nii, et plaat saaks kiiresti valmis, kuna Sten Sheripov on ikkagi pedant ja perfektsionist."

"Mul on väga hea meel, et plaat on valmis, aga see ei tähenda, et töö oleks otsas, sest nüüd tuleb muusika inimesteni viia," ütles muusik ja kinnitas, et mõtted on ka juba järgmisel albumil. "Uuel plaadil sooviks kindlasti ise rohkem muusikat kirjutada, see soov on mul tegelikult algusest peale olnud," tõdes Pootsmann ning ütles, et ta sooviks kirjutamise juures teha ka bändiga koostööd. "See loob laheda atmosfääri nii live's kui ka lindistamisel ja mulle isiklikult meeldiks niiviisi, ilmselt ka bändile."

Jüri Pootsmann esitleb enda täispikka albumit "Täna" klubis Prive 7. detsembril.Inimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.