Kinoteatri aastavahetusprogramm on inspireeritud filmimaailmast ({{commentsTotal}})

Aastavahetus Kinoteatriga Autor: Kulla Laas

Näitleja Henrik Kalmet tunnistas, et äsja lõppes huumorisaate "Aastavahetuseks Kinoteatriga" filmimine ning sel aastal on programm inspireeritud filmimaailmast.

"Ööl vastu esmaspäeva ja teisipäeva me filmisime selle üles ja see oli ühest filmist, päris verisest filmist inspireeritud," paljastas Kalmet Raadio 2 hommikuprogrammis.

Aastavahetuseks Kinoteatriga soovitab Kalmet valmistuda Quentin Tarantino filme vaadates. Nimelt on Kinoteatri tegijaid inspireerinud sel aastal just Tarantino film "The Hateful Eight".

Film räägib kaheksast tegelasest, kes satuvad üheskoos majja, millele järgneb verine sündmustekeeris. "Väga konkreetseks ei taha minna ja ma ütleks, et see üks film on mingitpidi inspiratsiooniallikas. Eks me oleme laiemalt lähtunud vesternlikust tunnetusest," kergitas Kalmet veidi saladuseloori. Ta rõhutas, et programm ei jälgi üks ühele filmi süžeekäiku. Samamoodi oli näiteks eelmise aasta saade tehniliselt inspireeritud filmist "Birdman".

Aastavahetusprogrammis osaleb Kinoteatri tuumik eesotsas vendade Piusidega ja Tõnis Niinemetsaga. Kalmet lisas, et saates on veel mõned kauboid, keda peagi ükshaaval avalikkusele tutvustama hakatakse.

Toimetaja: Rutt ErnitsTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.