"Ringvaade" uuris, kuidas jõuab lavale Vanemuise "Mamma Mia!" ({{commentsTotal}})

Laupäeval esietendus Vanemuises kuulus ABBA muusikal "Mamma Mia!". Reporter Muttika käis seal päev enne esietendust kulisside taha piilumas.

"Tänapäeva aega see tükk sobib väga hästi, ei ole midagi piinlikku või imelikku, vaid kõik on nii nagu olema peab. Laval toimub elu," kiitis Sophie osatäitja Birgit Sarrap ETV saates "Ringvaade".

Teine Sophie osatäitja, Merili Johanson kinnitas, et kõik laulud, mida lavastuses kuulda saab, kõlavad lavalt otse. Johansoni enda lemmiklugu lavastusest on "The Name of the Game". Lauludele on sõnad kirjutanud Leelo Tungal ning Sarrapi sõnul on need väga kihvtid. Lisaks headele sõnadele on Sky osatäitja Priit Strandbergi sõnul ABBA lauludel ka geniaalsed viisid.

Lavastaja Ain Mäeots kiitis, et mõlemad peaosalised, nii Sarrap kui ka Johanson on laval tõeliselt andekad. "Nad on nii ehedad, nad ei näitle, nad on laval nii veenvad ja on saavutanud selle ilma et neil oleks mingisugunegi baasharidus," tõdes Mäeots.

Tükis mängivad veel Merle Jalakas või Ele Millistfer; Veikko Täär või Andres Dvinjaninov (Karlova teater); Hannes Kaljujärv või Sepo Seeman (Endla teater); Andres Mähar või Tanel Jonas; Priit Strandberg või Kaarel Targo (Must Kast); Terje Pennie või Merle Palmiste (Eesti Draamateater); Anne Reemann (Tallinna Linnateater) või Kaire Vilgats jt.

Toimetaja: Rutt ErnitsTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.