"Ringvaade" uuris, kuidas jõuab lavale Vanemuise "Mamma Mia!" ({{commentsTotal}})

Laupäeval esietendus Vanemuises kuulus ABBA muusikal "Mamma Mia!". Reporter Muttika käis seal päev enne esietendust kulisside taha piilumas.

"Tänapäeva aega see tükk sobib väga hästi, ei ole midagi piinlikku või imelikku, vaid kõik on nii nagu olema peab. Laval toimub elu," kiitis Sophie osatäitja Birgit Sarrap ETV saates "Ringvaade".

Teine Sophie osatäitja, Merili Johanson kinnitas, et kõik laulud, mida lavastuses kuulda saab, kõlavad lavalt otse. Johansoni enda lemmiklugu lavastusest on "The Name of the Game". Lauludele on sõnad kirjutanud Leelo Tungal ning Sarrapi sõnul on need väga kihvtid. Lisaks headele sõnadele on Sky osatäitja Priit Strandbergi sõnul ABBA lauludel ka geniaalsed viisid.

Lavastaja Ain Mäeots kiitis, et mõlemad peaosalised, nii Sarrap kui ka Johanson on laval tõeliselt andekad. "Nad on nii ehedad, nad ei näitle, nad on laval nii veenvad ja on saavutanud selle ilma et neil oleks mingisugunegi baasharidus," tõdes Mäeots.

Tükis mängivad veel Merle Jalakas või Ele Millistfer; Veikko Täär või Andres Dvinjaninov (Karlova teater); Hannes Kaljujärv või Sepo Seeman (Endla teater); Andres Mähar või Tanel Jonas; Priit Strandberg või Kaarel Targo (Must Kast); Terje Pennie või Merle Palmiste (Eesti Draamateater); Anne Reemann (Tallinna Linnateater) või Kaire Vilgats jt.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.