Fännid nurisevad: Spice Girlsi uus laul on nagu halb Eurovisioon ({{commentsTotal}})

Spice Girls
Spice Girls Autor/allikas: Kuvatõmmis

Möödunud suvel said Spice Girlsi fännid rõõmusõnumi, et bänd plaanib 20. aastapäeva tähistamiseks taas kokku tulla. Kuna Victoria Beckham ja Mel C keeldusid projektis kaasa löömast, otsustasid Mel B, Emma Bunton ja Geri Halliwell kolmekesi plaani teoks teha ning nüüd on internetti lekkinud ka nende esimene singel.

Kriitikud on uue pala suhtes vägagi skeptilised ning head vastukaja pole tulnud ka fännidelt. "Song For Her" jõudis internetti möödunud nädalal, väidetavalt polnud lugu veel avaldamiseks valmis, kirjutab Huffington Post.

Twitter kihab pettunud fännide nurinatest, kelle sõnul on tegemist kohutavalt lapsiku looga, mis kõlab nagu halb Eurovisiooni pala.

Victoria Beckham teatas hiljuti, et loodab triolt kuulda uusi laulda ning soovib neile selleks edu. Samas avaldas ta ka lootust, et Spice Girlsi vanad lood jäävad puutumata ja uuesti esitamata. Mel C on enda loobumist bändi taasühinemisest põhjendanud asjaoluga, et kunagisi tipphetki enam korrata pole võimalik ning kõik, mis jääb sellest allapoole, on juba iseenda ja fännide lootuste petmine.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".