"Troonide mäng" avaldas uue hooaja esimesed kaadrid ({{commentsTotal}})

"Troonide mängu" näitleja Peter Dinklage Autor: Reuters/Scanpix

"Troonide mängu" ("Game of Thrones") fännid võivad kergemini hingata, sest seitsmenda hooaja esimesed fotod jõudsid avalikkuseni.

Telekanal HBO avaldas 2017. aasta programmi lühivideo, kus jagati maailma edukaima telesarja uue hooaja kaadreid, vahendas Huffington Post.

Kuigi video pole veel internetikeskkonda jõudnud, tegid mõned kiiremad fännid fotod kaadritest, mida näha sai.

"Troonide mängu" seitsmenda hooaja esmasesitlus toimub 2017. aasta suvel. Esimest korda vähendatakse sarja osade arvu – senise kümne asemel tuleb uues hooajas seitse osa.

Uue hooaja võttepaikadeks on uuel hooajal Iirimaa, kus filmiti "North of the Wall" stseenid, ning Horvaatia, mis on King's Landingu asukohaks. Filmitakse ka Põhja-Iirimaal ja Sevilla linnas Hispaanias.

Toimetaja: Rutt ErnitsJüri Nael: pinge ja vaen on need, mis meid väsitavad

"Hommikus Anuga" oli külas EMTA lavakunstikooli professor Jüri Nael, kes rääkis tantsust ja teatrist, ühiskonna tervisest ja oma lapsepõlvest.

Alex Lepajõe: produtsendist kelm läks meie looga raha järele

Saates "Hommik Anuga" oli külas ärimees Alex Lepajõe, kes rääkis oma raamatust "Põgenemine" ja lahkarvamusest filmi "Sangarid" tegijatega.

Inimesed
Ivi Eenmaa: eelistan head raamatut käes hoida

"Prillitoos" käis külas raamatukogundusspetsialistil Ivi Eenmaal, kes rääkis muuhulgas, mida ta arvab sõnast "paberkandja".

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.