"Troonide mäng" avaldas uue hooaja esimesed kaadrid ({{commentsTotal}})

"Troonide mängu" näitleja Peter Dinklage Autor/allikas: Reuters/Scanpix

"Troonide mängu" ("Game of Thrones") fännid võivad kergemini hingata, sest seitsmenda hooaja esimesed fotod jõudsid avalikkuseni.

Telekanal HBO avaldas 2017. aasta programmi lühivideo, kus jagati maailma edukaima telesarja uue hooaja kaadreid, vahendas Huffington Post.

Kuigi video pole veel internetikeskkonda jõudnud, tegid mõned kiiremad fännid fotod kaadritest, mida näha sai.

"Troonide mängu" seitsmenda hooaja esmasesitlus toimub 2017. aasta suvel. Esimest korda vähendatakse sarja osade arvu – senise kümne asemel tuleb uues hooajas seitse osa.

Uue hooaja võttepaikadeks on uuel hooajal Iirimaa, kus filmiti "North of the Wall" stseenid, ning Horvaatia, mis on King's Landingu asukohaks. Filmitakse ka Põhja-Iirimaal ja Sevilla linnas Hispaanias.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.