Näitleja Mikk Jürjens paneb end proovile improteatris ({{commentsTotal}})

Mikk Jürjens lööb kaasa ka ETV2
Mikk Jürjens lööb kaasa ka ETV2 "Lastetoas". Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Tallinna linnateatri näitleja Mikk Jürjens astub detsembris lavale koos improteater Impeeriumiga.

"Impro on laval põnev eeskätt selle tõttu, et puuduvad igasugused reeglid, aimdused ja võimalus kuidagigi olukorraks ennast ette valmistada;" selgitas Jürjens uut väljakutset. "Kui tavaliselt saab näitleja enne etendust päeva jooksul end korralikult närveerimisega ära väsitada, siis impro puhul on see võimatu. See on nagu üks ääretult intensiivne kohaolu ja vaimu treening, pärast mida oled väsinum kui vana saabas."

Etendused Jürjensiga toimuvad 4. detsembril kell 19.00 Tallinna kammerteatris ja 15. detsembril kell 19.00 Tartu Karlova teatris.

Improteatris sünnib etendus publiku silme all, sündmustik ja tegelased on kohapeal improviseeritud. Küsides inspiratsiooni saalis olijatelt, näitab improteater kogu loomismomenti selle ehtsas koomilisuses.

Improteater Impeerium truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Maarika Mesipuu-Veebel (Rakvere Teater), Kati Ong (Endla Teater), Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Tarvo Krall, Rauno Kaibiainen, Maarius Pärn.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.