Reket enda riietumisstiilist: riided on peamiselt siiski funktsionaalsed ({{commentsTotal}})

"Kapist välja" saates kirjeldas enda riietumisstiili ja eelistusi moevaldkonnas räppar Tom-Olaf Urb, artistinimega Reket.

Tom-Olaf Urb tõdes "Kapist välja" saates, et tema riietumisstiil seisneb suures osas selles, et riided oleksid parajad ning mugavad. "Riided kannavad hästi konkreetset funktsiooni, nad kaitsevad sind päikese või külma eest ning nad võiksid minu puhul olla ka võimalikult ühevärvilised," ütles ta ja nentis, et ta hakkas pööramata riietele suuremat tähelepanu umbes viis aastat tagasi. "See algas sellega, kui ma leidsin endale teksapüksid, mille ma võin osta ükspuha kust maailmas ning ma tean, et need lähevad mulle jalga."

Tema stiil koosneb enamasti mustadest teksapükstest, mustast T-särgist, tossudest ning mingist hoolikalt valitud mütsist. "15-aastase poisina olid minu stiiliikoonideks rulasõitjad, kuna see oli asi, millega ma ka ise tegelesin," ütles räppar ja kinnitas, et tol ajal ei olnud Eestis selleks erilisi võimalusi. "Väga palju võtsin kaltsukatest võimalikult suuri riideid, et sisse ära mahtuda," tõdes ta ja ütles, et tal on eriilmeline kollektsioon mütse. "Nokamütsid, kaabud ja talvemütsid, mille põhiline funktsioon on see, et lava peal poleks juuksed näos."

"Eesti moedisainist on mul raske endale midagi leida," ütles Tom-Olaf Urb ja kinnitas, et ta ei saa vabalt poodi minna ja sealt midagi osta, kuna ta on pikka kasvu. "Mul on küll isiklikus kogus üks väga eriline, Roberta Eineri disainitud nahktagi," kinnitas Urb ja ütles, et kuigi Eineri looming on suunatud ainult naistele, siis inspireerib see teda ikkagi. "Huvitav on see, et tänavamood on minemas kõrgmoodi ehk sa võid kanda tosse ja Chaneli kotti samamoodi nagu Hermesi vööd ja Levise teksasid."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Kapist välja"Tanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.