ETV ja ETV+ toovad täna õhtul vaatajateni PÖFFi auhinnagala ({{commentsTotal}})

PÖFF-i auhinnagala
PÖFF-i auhinnagala

Täna õhtul kell 22.20 toovad ETV ja ETV+ vaatajateni PÖFFi auhinnagala, kus tunnustatakse võistlusprogrammide parimaid.

Nordea kontserdimajas antakse suurel auhinnagalal üle 20. Pimedate Ööde Filmifestivali žüriide auhinnad võistlusprogrammide parimatele filmidele, režissööridele ja näitlejatele ning kuulutatakse välja publiku lemmikfilm.

Muusikat teevad Erki Pärnoja ja ansambel Trad. Attack!. Õhtut juhib Jaak Prints. Režissöör on Tarmo Krimm, juhtoperaator Raul Priks, helirežissöör Siim Mäesalu, produtsent Ruth Alaküla.

Vene keelt kõnelevatel televaatajatel on võimalik auhinnagalat jälgida ETV+ vahendusel. Galat kommenteerivad Vadim Radionov ja Andrei Šumakov.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".