Argo Aadli: on aeg, kui kuulata pole kellelgi aega, kuid arvama peavad kõik midagi ({{commentsTotal}})

Pühapäeva hommikul räägivad "Hommik Anuga" saates enda värskest lavastusest "Once Upon a Time in Estonia" näitlejad Argo Aadli ja Indrek Ojari.

Indrek Ojari tõdes "Hommik Anuga" saates, et kõiksugu filosoofilised küsimused teatri ja näitlemise kohta toovad võrdlusena pähe ehitaja, kelle käest võiks sama hästi küsida: "Mis tundeid see tekitab, kui sa seda müüri laod?". "Sellisel hetkel tulebki elus rohkem kuulata ja mitte nii palju rääkida, kuulad küsimuse ära ja ei peagi vastama," kinnitas Argo Aadli enda suhtumist.

Lavastusega "Once Upon a Time in Estonia" Ojari sõnul NO99-stiilis sotsiaalset kriitikat tegema ei hakata. "Need on ikkagi fiktiivsed tegelased, kuid me räägime näiteks looduskaadrite osakaalust Eesti filmis," ütles Indrek Ojari ja kinnitas, et tuules liikuvat sammalt on Eesti filmis pisut liiga palju. "Kuid loodust on ka Eestis väga palju, sest kui sa sõidad näiteks Madalmaadesse, siis seal ei ole seda üldse nii palju," lisas Aadli.

"Meil on praegu aeg, kui kuulata ei ole kellelgi aega, kuid kõik peavad midagi arvama," tõi Argo Aadli välja ühe praeguse ajastu märki. "Tähtis on see, et ilmuks raamat, aga teater pakub just kuulamisevõimalust," nentis ta.

"Hommik Anuga" saade on ETV eetris pühapäeviti kell 10.00.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Hommik Anuga"Inimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".