Kemo ja Piffiito hoiatavad tehisintellekti eest ({{commentsTotal}})

Kemo ja Piffiito avaldasid ühise loo tehisintellektide võidukäigust. 

"Ta on selline hoiatuslik ja samas ka meie igapäevaellu juba tulnud. Kui kriitikat teha, siis on kindlasti see, et me unustame ennast liiga palju ära tehnilistesse vidinatesse," rääkis Kemo loost "Hübriidintellektid" ETV2 saates "Eesti TOP 7".

Loos on aga omamoodi iroonia, sest Kemo ja Piffiito polnud enne saatesalvestust kunagi kohtunud, vaid ajanud asju just arvutite abil. "Selle muusika beati autor, Marek Rosenberg, temaga ma kolm aastat tagasi sain ka interneti teel tuttavaks ja temaga ma ei ole kunagi ka silmast silma kohtunud. Ta hakkas saatma mulle oma beate läbi interneti," rääkis Kemo, kuidas koostöö alguse sai.

Lugu seostus räpparile aga juba esimesest rütmist hübriidintellektidega. "Refrääni sõnad tekkisid kohe, minutiga. Ma laulsin selle telefoni sisse, läks paar päeva mööda ja oli lugu enam-vähem olemas," lausus Kemo.

Piffiito naeris, et igapäevaselt IT-alal töötades on tema tegelikult see, kellest lauldakse. "Koguaeg on nina telefonis ja ekraanis," naeris ta.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".