Galerii ja video: Metsakutsu üllatas Pelgulinna gümnaasiumi õpilasi kontserdiga ({{commentsTotal}})

{{1480068841000 | amCalendar}}

Täna hommikul üllatas Metsakutsu Pelgulinna gümnaasiumi õpilasi, andes koolis välkesinemise.

Pelgulinna gümnaasium on Metsakutsule ehk Rainer Olbrile tähtis koht, sest samas koolis on muusik ka ise käinud. Direktor Tõnu Piibur oli Metsakutsut koheselt nõus võõrustama.

Lapsed toodi üllatuse korras võimlasse, kui treener Sandra Raju alustas hommikut kerge võimlemisega ning üllatusetteaste teinud Metsakutsu võeti kiljumise ja rõõmuga vastu. Eriti pakkus publikule pinget suvehitt "Ära Mine Närvi" ja viimane singel "Pole Piiri".

Lisaks viidi kogu publikuga läbi Mannequin Challenge, lapsed olid väga kuulekalt ja püüdlikult liikumatud.

"Pelgulinn on alati olnud minu muusika alus. Pelgulinna gümnaasiumis on kool, kus mu vanaema oli kunstiõpetaja ja, kus õppisin ka ise 12 aastat ja mille ümbruses räpiga tegelema hakkasin," kirjeldas Metsakutsu.

Täna ilmus ühtlasi Metsakutsu kolmas album "Kuhu Koer On Maetud" plaadifirmalt Universal Music Baltics. Plaadile on kaasatud lisaks hiljuti avaldatud singlil "Pole Piiri" kaasa teinud Koit Toomele ka Cool D, Bad Art, Johanna Eenma (I Wear* Experiment), Anett Kulbin jpt. Terve albumi on salvestanud, miksinud ja produtseerinud DJ Critikal, biite on lisaks loonud Paul Oja, Shromik ja produtsendid Prantsusmaalt, Ukrainist, Soomest ja Belgiast.

Metsakutsu on varasemalt välja andnud kaks albumit. Neist esimene, 2010. aastal ilmunud duubeldebüütalbum "Testament", seejärel 2013. aasta "Kelmiküla Unistus". Metsakutsu singel "Ära mine närvi" on kogunud Youtubes üle 430 000 vaatamise ning üle 80 000 Spotify striimi.

"K.K.O.M. on keskmisest süngem ja tõsisem. Sound on natuke isegi ootamatult tume ja põhiliselt annavad sellele värvi välismaa produtsentide biidid. Kõige ägedam oli koostöö Helsingist pärit Kaspergiga ehk Kasper Granrothiga, kes teeb igapäevaselt asju ka Tallinn Music Weekil mitu korda üles astunud Soome artisti Noah Kiniga. Minu jaoks otsib mu kolmas album vastuseid igasugustele küsimustele nii tekstiliselt kui kõlaliselt ja kogu selle otsimise koondangi pealkirja ”Kuhu Koer On Maetud” alla. Eks iga kuulaja leiab sealt oma koera. Või ei leia," ütles Metsakutsu.

Kuula Metsakutsu uut albumit "Kuhu Koer On Maetud" SIIT.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.