Elton John kinnitas, et ei esine Trumpi ametisse pühitsemisel ({{commentsTotal}})

Sir Elton John
Sir Elton John Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Sir Elton Johni esindajad on kinnitanud, et muusik ei laula USA tulevase presidendi Donald Trumpi ametisse pühitsemisel.

Trumpi presidendiks pühitsemise meeskonda kuuluv Anthony Scaramucci ütles BBC-le, et Elton John esineb jaanuaris Washingtonis, kui Trump ametisse vannutatakse.

Muusiku esindajad on väite kindlalt tagasi lükanud. "Selles ei ole mingit tõde," ütles superstaari esindaja.

Elton Johni etteaste oleks olnud paljudele üllatav, sest muusik toetas valimiskampaania ajal avalikult Trumpi vastaskandidaati Hillary Clintonit. "Meil on Valgesse Majja vaja kedagi inimlikku, mitte barbarit," on kuulus muusik öelnud. Valimiskampaania ajal kasutas Trump loata Elton Johni laulu "Rocket Man and Tiny Dancer".

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".