Clarksoni uus autosaade pälvis kriitikute kiidusõnad ({{commentsTotal}})

"Top Geari" endised saatejuhid Richard Hammond, James May ja Jeremy Clarkson Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jeremy Clarksoni, Richard Hammondi ja James May uus autosaade "The Grand Tour" pälvis kriitikute poolehoiu.

Eile jõudis televaatajateni uhiuue autosaate "The Grand Tour" esimene osa Amazon Prime'i vahendusel, vahendas BBC.

Kriitik Ben Travis ütles, et tegemist oli hingematvalt ilusa saatega. "Inimesed, kes pole erilised Jeremy Clarksoni fännid, sellest saatest ei võida, aga esimene episood oli enesekindel avapauk, mis jätab BBC "Top Geari" uuestisünni tolmu koguma," kirjutas ta.

The Guardiani kriitik Sam Wollaston ütles, et saatele annavad tõelise näo saatejuhid, mitte selle alla maetud raha või uuenenud formaat. "Sa võid midagi teise anumasse ümber valdada, kuid see maitseb ikka samamoodi. Ja meeldib või ei, see maitseb nagu Clarkson, Hammond ning May," arvas Wollaston ning lisas, et "Top Geari" fännid võivad uue saate üle rõõmustada.

Dan Wootton kirjutas The Sunis, et "Top Gearist" minemasaatmine oli parim asi, mis Clarksoni, Hammondi ja Mayga juhtuda sai. "Ainus asi, mis tõesti tähendab midagi, on see, et Clarkson taasühines teleekraanil oma kahe sõbaga," lausus ta.

Saade tegi eetridebüüdi eile õhtul ning autofänne rõõmustasid McLaren P1, Porsche 918 Spyder ja Ferrari LaFerrari. Jeremy Clarkson, Richard Hammond ja James May pole pärast BBC-st lahkumist enne eilset koos ekraanile astunud.

Esimesel hooajal tuleb vaatajate ette 12 osa ning Amazon on kinnitanud kokku 36 episoodi, mis kolme aasta jooksul televaatajateni jõuavad. Saade on praegu nähtav Suurbritannias, USA-s, Saksamaal ja Jaapanis, kuid Amazon on lubanud laiendada osade kättesaadavust detsembris.

Aastaid "Top Geari" saatejuhina töötanud Jeremy Clarkson kõrvaldati töölt möödunud aastal, kui BBC sisejuurdluse käigus selgus, et saatejuht ründas produtsenti Oisin Tymonit.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.