"Kapist välja" kolib uuel hooajal raadiosse ({{commentsTotal}})

Veel enne pühapäevast esimest tele-eetrit alustab Raadio 2 hommikuprogrammis "Kapist välja" erirubriik.

Saate tegijad hakkavad raadios käima igal neljapäeval kell 08.20 ja alati on stuudios külas eriti toredad külalised.

Avasaates tervitatakse Kaubamaja turundusjuhti Britta Ratast, et lahata Eesti disaini brändimist. Kuidas valitakse Kaubamajja neid Eesti brände, mida müüma hakatakse? Kui oluline on brändi lugu, visuaalne identiteet jne, et Kaubamajas jalga ukse vahele saada? Millised brändid müüvad hästi ja millised mitte? Kui menukas on kodumaine disain võrrelduna rahvusvaheliste tootjate omaga?

"Kapist välja" on ETV eetris alates 20. novembrist pühapäeviti kell 11.15

Toimetaja: Rutt ErnitsJüri Nael: pinge ja vaen on need, mis meid väsitavad

"Hommikus Anuga" oli külas EMTA lavakunstikooli professor Jüri Nael, kes rääkis tantsust ja teatrist, ühiskonna tervisest ja oma lapsepõlvest.

Alex Lepajõe: produtsendist kelm läks meie looga raha järele

Saates "Hommik Anuga" oli külas ärimees Alex Lepajõe, kes rääkis oma raamatust "Põgenemine" ja lahkarvamusest filmi "Sangarid" tegijatega.

Inimesed
Ivi Eenmaa: eelistan head raamatut käes hoida

"Prillitoos" käis külas raamatukogundusspetsialistil Ivi Eenmaal, kes rääkis muuhulgas, mida ta arvab sõnast "paberkandja".

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.