Jeremy Clarkson langes lennujaamas kiusu ohvriks ({{commentsTotal}})

"Top Geari" endised saatejuhid Richard Hammond, James May ja Jeremy Clarkson Autor/allikas: AFP/Scanpix

Saksamaa lennujaama töötaja ei lasknud "Top Geari" endist saatejuhti Jeremy Clarksonit lennule, sest mees osales palju kõmu tekitanud telesaate Argentina episoodis.

"Top Geari" endine saatejuht väitis, et Stuttgarti lennujaama töötaja Manuel Pereira ütles esmaspäeval, et on pärit Argentinast ning ei lasknud Clarksonit seejärel lennukile, vahendas BBC.

Clarkson vihastas Argentina inimesi mõne aasta eest, mil ta läbis 1400-kilomeetrise reisi "Top Geari" jõuluepisoodi tarbeks punase Porschega, mis kandis numbrit H982 FKL. Numbrimärk oleks justkui vihjanud 1982. aasta konfliktile Suurbritannia ja Argentina vahel, mille järel läksid Falklandi saared taas Briti võimu alla.

Meedia teatel ootas Clarkson oma kolleegide James May ja Richard Hammondiga tagasilendu Suurbritanniasse, kui sündmus toimus. Mehed olid lähenenud väljuva lennuki väravani, kui Pereira neid takistas. Väidetavalt oli töötaja end argentiinlasena tutvustanud, ropendanud ning endaga rahulolevalt minema kõndinud.

Clarkson lisas, et lennujaama töötaja oli toonud põhjuseks, et saatejuhid olid liiga purjus, kuigi enda sõnul olid nad ära joonud vaid ühe kannu õlut. Pereira väitis aga, et ei ole Argentinast ning jäi olukorras viisakaks. "Ma ei ütleks kunagi selliseid asju. Ma polnud ebaviisakas, vaid professionaalne," rääkis mees.

Clarkson, kes nimetas Pereirat kibestunud, rumalaks ja väikeseks meheks, lisas, et lend, millele nad said, jõudis Londonisse enne lennukit, millele neid ei lubatud.

Aastaid "Top Geari" saatejuhina töötanud Jeremy Clarkson kõrvaldati töölt möödunud aastal, kui BBC sisejuurdluse käigus selgus, et saatejuht ründas produtsenti Oisin Tymonit. Clarksoni, May ja Hammondi uus autosaade "The Grand Tour" jõuab Amazon Prime'i vahendusel televaatajateni sel nädalal.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.