Go Away Birdi muusik: album tuli raskelt, vaevaliselt ja stressirikkalt ({{commentsTotal}})

Go Away Bird
Go Away Bird Autor/allikas: Facebook

Go Away Bird esitles äsja oma debüütalbumit "Sleep On It". Muusika autor ja bändimees Stanislav Bulganin tunnistas, et tegelikult ei sündinud debüütplaat üldse kergelt.

"See tuli raskelt, vaevaliselt ja stressirikkalt. Muidugi oli ka päris palju positiivset emotsiooni, mitte ainult stress," kirjeldas Bulganin Raadio 2 saates "Eetris on Koit Raudsepp".

Bulganin tõdes, et produtsent Martin Kikase sõnul on see kõige kauem valminud album tema stuudios. "Lõppkokkuvõttes võttis see peaaegu paar aastat, kui alustada sellest, et ma hakkasin seal üksinda mingit materjali valmistama enne, kui ma Hanna leidsin," kirjeldas Bulganin.

Kuna Kikase stuudio asub Tartus, pidi Bulganin kolm-neli päeva nädalas Tartus veetma. Lauljat otsis mees aga bändile kauem kui neli aastat. "Proovisin igasuguste tüdrukutega, aga ei sobinud. See oli päris raske ja ühel hetkel nägin Facebookis pilti, Hanna tegi seal mingit punkbändi," kirjeldas Bulganin, kuidas ta lõpuks Hanna Parmanini jõudis.

Mees uuris seejärel oma sõbralt, kas Parman laulda ka oskab. "Mulle meeldis tema tämber, proovisime, klappisime ja hakkas pihta," kirjeldas Bulganin.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.