Doksarja "Meie maailm" värske osa on nüüd eelvaadatav ({{commentsTotal}})

Doksari Meie maailm, 3/12: Südametunnistus mobiiltelefonis
Doksari Meie maailm, 3/12: Südametunnistus mobiiltelefonis

Esmaspäevast on võimalik eelvaadata ka Tiiu Laksi Keeniast rääkiva dokfilmi "Südametunnistus mobiiltelefonis". Ühtlasi lõppeb sel neljapäeval esimene doksarja "Meie maailm" teadmistekontroll, mille osalejate vahel loosib MTÜ Mondo välja toredaid auhindasid.

Kui üle maailma on populaarsemateks mobiilirakendusteks ühismeediarakendused Whatsapp, Facebook, Instagram ja Snapchat, siis Keenia on koht, kus mobiiltelefonidega saab muuta inimeste elu paremaks.

Sellest, kuidas keenialased oma mobiiltelefonide abil oma elamistingimusi parandavad, linateos "Südametunnistus mobiiltelefonis" räägibki.

Alates 2. novembrist on igal kolmapäeval jõudnud ETV ekraanile "Meie maailma" dokumentaalsarja filmid, millest esimesed kolm linateost räägivad Etioopiast, Palestiinast ja Keeniast.

Filmide autorid on koostanud ka pisikese teadmistekontrolli, milles osalenute vahel loosib MTÜ Mondo juba sel neljapäeval 17. novembril välja toredad auhinnad.

Mälumängu leiad dokumentaalsarja "Meie maailm" kodulehelt, kus on igal esmaspäeval võimalik 48-tundi enne eelvaadata kolmapäeval 22.40 ETV ekraanil olevat dokfilmi, järelevaadata juba eetris olnud filme ning uudistada autorite jäädvustatud kaadreid sihtriikidest.

Toimetaja: Allan RajaveeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".