Vandenõuteoreetik David Icke esineb Tallinnas ligi kümnetunnise etteastega ({{commentsTotal}})

David Icke
David Icke Autor/allikas: Pressimaterjalid

Kolmapäeval, 9. novembril toimub Solarise Apollos vandenõumaailma superstaari David Icke uue teose "Näiline mina" esitlus, kus osaleb ka kirjanik ise. Õhtu juhatab sisse "Hallo, Kosmos!" saatejuht Ingrid Peek.

"Mis toimub maailmas? Mida "elu" tegelikult tähendab? Midagi on juhtumas, aga mis nimelt?" küsib David Icke oma uues raamatus "Näiline mina", mis juhatab lugeja veel sügavamalt varjudesse, avades ulatuslikult ja mõjukalt, mis toimub inimestega nende igapäevaelus. "Kes või mis suunab üleilmset ühiskonda 24/7 kontrollitavale pimeduse, jälgimise ja türannia teele ning miks?" küsib autor ning annab ka vastuseid. Õhtu juhatab sisse Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" autor Ingrid Peek.

David Icke annab ligi kümnetunnise maratonesinemise Eestis laupäeval, 12. novembril kell 10 Tondiraba jäähallis.

Maailma üheks kõige vastuolulisemaks kõnelejaks peetud Icke tuleb Eestisse oma maailmaturnee "World Wide Wake Up Tour" raames. Sel aastal toimub tema suurim esinemine mitte miljonilinnades, vaid Tallinnas: regiooni ainukesele showle on oodata tema loomingu austajaid ka mujalt Baltikumist, Soomest, Rootsist ja Venemaalt.

Icke on oma maailmaturnee raames esinenud juba Ameerikas, Austraalias, Uus-Meremaal, Tšehhis, Itaalias ning läheb pärast Eestit edasi Hollandisse, Iirimaale, Islandile, Inglismaale ja Kanadasse.

David Icke on autor, kes on viimased veerandsada aastat uurinud globaalseid vandenõusid. "Tegemist on maailma ühe peamise vandenõude uurija ja nendest teemadest teavitajaga, kelle esinemine on ligi kümnetunnine pikk ja põhjalik ülevaade uusimast infost selle kohta, mis toimub meie maailmas tegelikult," sõnas sündmuse korraldaja ja kirjastuse Matrix juht Mati Nigul ning lisab, et David Icke on külastanud edastatava informatsiooni hankimiseks rohkem kui 50 riiki.

Toimetaja: Kerttu KaldojaEurovisioon
Sloveenia koorSloveenia koor
Esimese kooride Eurovisiooni võitis Sloveenia

Laupäeval astus ETV tütarlastekoor võistlustulle kooride Eurovisioonil, mis toimus Lätis. Aasta parimaks kooriks nimetati Sloveenia koor Carmen Manet.

Uuendatud: 22:55 
Inimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Vana-Sirge küülikutalu.Vana-Sirge küülikutalu.
Avatud talude päev kogus üle 120 000 külastuse

Kolmandal üle-eestilisel avatud talude päeval osalesid kümned tuhanded huvilised ning 280 talu, põllumajandustootjat ja maaettevõtet külastati üle 120 000 korra, mis on kolme aasta rekord.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.