Vandenõuteoreetik David Icke esineb Tallinnas ligi kümnetunnise etteastega ({{commentsTotal}})

David Icke
David Icke Autor/allikas: Pressimaterjalid

Kolmapäeval, 9. novembril toimub Solarise Apollos vandenõumaailma superstaari David Icke uue teose "Näiline mina" esitlus, kus osaleb ka kirjanik ise. Õhtu juhatab sisse "Hallo, Kosmos!" saatejuht Ingrid Peek.

"Mis toimub maailmas? Mida "elu" tegelikult tähendab? Midagi on juhtumas, aga mis nimelt?" küsib David Icke oma uues raamatus "Näiline mina", mis juhatab lugeja veel sügavamalt varjudesse, avades ulatuslikult ja mõjukalt, mis toimub inimestega nende igapäevaelus. "Kes või mis suunab üleilmset ühiskonda 24/7 kontrollitavale pimeduse, jälgimise ja türannia teele ning miks?" küsib autor ning annab ka vastuseid. Õhtu juhatab sisse Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" autor Ingrid Peek.

David Icke annab ligi kümnetunnise maratonesinemise Eestis laupäeval, 12. novembril kell 10 Tondiraba jäähallis.

Maailma üheks kõige vastuolulisemaks kõnelejaks peetud Icke tuleb Eestisse oma maailmaturnee "World Wide Wake Up Tour" raames. Sel aastal toimub tema suurim esinemine mitte miljonilinnades, vaid Tallinnas: regiooni ainukesele showle on oodata tema loomingu austajaid ka mujalt Baltikumist, Soomest, Rootsist ja Venemaalt.

Icke on oma maailmaturnee raames esinenud juba Ameerikas, Austraalias, Uus-Meremaal, Tšehhis, Itaalias ning läheb pärast Eestit edasi Hollandisse, Iirimaale, Islandile, Inglismaale ja Kanadasse.

David Icke on autor, kes on viimased veerandsada aastat uurinud globaalseid vandenõusid. "Tegemist on maailma ühe peamise vandenõude uurija ja nendest teemadest teavitajaga, kelle esinemine on ligi kümnetunnine pikk ja põhjalik ülevaade uusimast infost selle kohta, mis toimub meie maailmas tegelikult," sõnas sündmuse korraldaja ja kirjastuse Matrix juht Mati Nigul ning lisab, et David Icke on külastanud edastatava informatsiooni hankimiseks rohkem kui 50 riiki.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Ita Ever: oleksin tahtnud rohkem filmides mängida

Margit Kilumets tegi kultuuriportaalile pika intervjuu Eesti teatri grand old lady Ita Everiga, fookuses tema kui filminäitleja.

elu
Ka Kohtla-Järvel on laulupeole venekeelse laulu lisamise osas arvamused erinevad

Kohtla-Järvel peeti laste laulu- ja tantsupidu. "Aktuaalne kaamera" käis uurimas, mida arvatakse seal Keskerakonna poliitiku Mihhail Kõlvarti ideest lisada laulupeo kavasse venekeelne laul.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab Briti ajastudraama "Victoria"

Täna õhtul kell 21.35 jõuab ETV ekraanile uus Briti draamasari "Victoria", mis viib vaatajad ajas 180 aastat tagasi, otse Inglise õukonnaellu.