Grete Paia tutvub Liibanonis Eesti sõdurite eluga ({{commentsTotal}})

Täna varahommikul jõudsid Liibanoni ÜRO baasi UNP 2-45 lauljatar Grete Paia ja ansambel Missionaries. Muusikud veedavad Eesti sõduritega nädala, mille jooksul annavad nad kaks kontserti, tutvuvad Eesti sõdurite siinse elu ja varustusega ning osalevad ka patrullis.

"Esmamulje on väga-väga positiivne. Olen väikesest peale militaarmaailmast väga huvitatud olnud, päris pisikesena tahtsin mingi aeg isegi spiooniks saada ja oli ka kindel plaan sõjaväkke minna. Elu päris sedasi küll ei läinud, ent seda enam on tegemist minu jaoks kindlasti once in a lifetime kogemusega ning olen meeletult õnnelik ja tänulik, et mulle selline võimalus avanes," ütles Grete Paia kommenteerides Liibanoni jõudmist Sõdurilehele.

Tänane päev jätkub muusikute elupaigaks oleva baasi ja siinsete reeglitega tutvumisega.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Paremal Helina RistiParemal Helina Risti
Helina Risti vaatab filmide asemel unenägusid

Zebra Islandi solist Helina Risti unenäod on põnevust täis, mistõttu naine on loobunud isegi filmide vaatamisest.

elu
Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.Foto avatud talude päevalt Võnnu vallas Kamelia turismitalus eelmisel aastal.
Avatud talude päev saab avalöögi Tartumaal

Üle-eestiline avatud talude päev saab pühapäeval avalöögi Tartumaal Kambja vallas asuvas Kaspri talus – kokku võtab tänavu külalisi vastu 280 talupidamist ja põllumajandustootjat.

Tele/raadio
ETV ja ETV2 tähistavad filmidega režissöör Sulev Keeduse sünnipäeva

Homme tähistab režissöör Sulev Keedus 60. sünnipäeva ning sel puhul näitavad ETV ja ETV2 hinnatud režissööri kolme filmi.