Grete Paia tutvub Liibanonis Eesti sõdurite eluga ({{commentsTotal}})

Täna varahommikul jõudsid Liibanoni ÜRO baasi UNP 2-45 lauljatar Grete Paia ja ansambel Missionaries. Muusikud veedavad Eesti sõduritega nädala, mille jooksul annavad nad kaks kontserti, tutvuvad Eesti sõdurite siinse elu ja varustusega ning osalevad ka patrullis.

"Esmamulje on väga-väga positiivne. Olen väikesest peale militaarmaailmast väga huvitatud olnud, päris pisikesena tahtsin mingi aeg isegi spiooniks saada ja oli ka kindel plaan sõjaväkke minna. Elu päris sedasi küll ei läinud, ent seda enam on tegemist minu jaoks kindlasti once in a lifetime kogemusega ning olen meeletult õnnelik ja tänulik, et mulle selline võimalus avanes," ütles Grete Paia kommenteerides Liibanoni jõudmist Sõdurilehele.

Tänane päev jätkub muusikute elupaigaks oleva baasi ja siinsete reeglitega tutvumisega.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.