Meremuuseum otsib lastest eksperte ({{commentsTotal}})

Meremuuseum ootab lapsi vanuses 9-12 aastat kandideerima lapsepõlve eksperdiks, kelle ülesandeks on vaadata muuseumi läbi lapse silmade ning teha ettepanekuid, mida võiks muuta või teistmoodi teha.

"Meremuuseumi peamiseks sihtrühmaks ongi just lastega pered ja meie soov on, et kõigis vanuses inimestel oleks meie muuseumis võimalikult tore. Eks me ise oleme proovinud ka igatepidi, aga siis mõtlesime, et mida me siin ikka nuputame, vaid küsime kõige suurematelt spetsialistidelt järele, et mis nende jaoks kõige põnevam on. Ja kõige suuremad spetsialistid lapsepõlve alal on loomulikult lapsed ise," ütles õpikeskkonna kuraator Liilia Buschman "Terevisioonile".

Meremuuseum pakub lastele võimalust muuseumis ringi seigelda ning uurida ka selliseid kohti, kuhu külastajad tavaliselt ei pääse.

Ekspertide rühma valitakse 10 last, kes kohtuvad neli korda aastas koolivaheaegadel ja ametiaeg kestab ühe aasta. 

Kandideerida saab kuni 21. oktoobrini siit.

 

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".