Fotograafid jagasid näpunäiteid beebide ja rasedate pildistamisest ({{commentsTotal}})

Rasedate ja imikute pildistamisega kuulsust kogunud kaksiõed Teesi ja Teevi Zeemann rääkisid "Terevisioonis", kuidas nad tittedeni jõudsid, mis on žanri eripärad, millised on võttepäevad ja ägedamad fotod.

Teenus on nii populaarne, et näiteks õdede stuudiosse on ootejärjekord praegu seitse kuud. "Kogu selle žanri ja stiili populaarsus aina kasvab. See on üleüldiselt nii ja ilmselt on ka teistel fotograafidel järjekorrad keskmisest pikemad," märkis Teevi Zeemann.

Beebide pildistamisele keskendunud Teesi Zeemann tõi välja ühe põhireegli, mida võiks ja peaks jälgima: beebi käed on refleksist rusikas, kuid need võiks saada sirgeks, et anda pildile rahuliku tunnet ja tooni.

"Pisike beebi on vaja pildistada pisikeseks, teda ei ole vaja toppida suurtesse kangastesse, siis kaotab ta oma võlu. Samuti on palju kannatust ja aega vaja. Sessiooni pikkus jääb kolme tunni kanti," lisas ta.

Vaata lähemalt videost.

Toimetaja: Priit LutsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".