Fotograafid jagasid näpunäiteid beebide ja rasedate pildistamisest ({{commentsTotal}})

Rasedate ja imikute pildistamisega kuulsust kogunud kaksiõed Teesi ja Teevi Zeemann rääkisid "Terevisioonis", kuidas nad tittedeni jõudsid, mis on žanri eripärad, millised on võttepäevad ja ägedamad fotod.

Teenus on nii populaarne, et näiteks õdede stuudiosse on ootejärjekord praegu seitse kuud. "Kogu selle žanri ja stiili populaarsus aina kasvab. See on üleüldiselt nii ja ilmselt on ka teistel fotograafidel järjekorrad keskmisest pikemad," märkis Teevi Zeemann.

Beebide pildistamisele keskendunud Teesi Zeemann tõi välja ühe põhireegli, mida võiks ja peaks jälgima: beebi käed on refleksist rusikas, kuid need võiks saada sirgeks, et anda pildile rahuliku tunnet ja tooni.

"Pisike beebi on vaja pildistada pisikeseks, teda ei ole vaja toppida suurtesse kangastesse, siis kaotab ta oma võlu. Samuti on palju kannatust ja aega vaja. Sessiooni pikkus jääb kolme tunni kanti," lisas ta.

Vaata lähemalt videost.

Toimetaja: Priit LutsTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.