Eakad otsisid tähendust moodsatele sõnadele ({{commentsTotal}})

Vanem põlvkond püüab end noorte elustiiliga kurssi viia ning sel nädalal pidid nad ära arvama, mida tähendavad moodsad sõna täksel ja droon.

"Võib-olla kõrvarõnga ja ninaaukude tegemiseks. Nabasse tehakse need augud, igale poole pannakse," naeris seltskond. Sõna täksel tähendab tegelikult kompostrit, vahendas ETV saade "Prillitoos".

Drooni puhul arvati aga kiiresti, et tegemist on millegagi, mis lendab. "Droon on need, kes jälgivad ülevalt, mida toimetad ja teed," lausus Urve. Matti nägi drooni esimest korda Jaapani aias, kui see tema pea kohal tiirles.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".