Mart Helme tegi "Hommik Anuga" saates muusikalise etteaste ({{commentsTotal}})

Mart Helme esines saates "Hommik Anuga" lauluga "Võõra linna tuled".

Helme oli ansambli Fix üks asutajatest, esimene vokalist ja basskitarrist. Aastani 1986 osales ta ansamblites Hallo, Vitamiin ja Hübriid. "Enamik nendest ansamblitest, kes 1960.-1970. tegutsesid, väga vähe salvestasid, väga vähe videopilti või filmilinti on säilinud," tõdes Helme, kellel on vaid mõned fototõestused, et ta kunagi aktiivselt ansamblites esines.

Oma muusikukarjääri tipuks peab Helme Fixi esimese koosseisu kontserte Vanemuises. Praegu haarab Helme aga üsna harva pilli kätte. "Sõrmed on väga kangeks jäänud. Ma ei ole praktiseeriv muusik ja ma ei arva, et ma oleks kunagi olnud nii hea laulja, ehkki ma olen päris hästi toime tulnud. Ma pean tunnistama, et poliitika on mu nii alla neelanud," pole Helme kindel, et kunagi veel mõne ansambli koosseisus lavale astub.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.