Karl-Andreas Kalmet kasutas teatrist eemalolekut asjade taasmõtestamiseks ({{commentsTotal}})

Karl-Andreas Kalmet
Karl-Andreas Kalmet Autor/allikas: ERR

Raadios saatejuhina ilma tegev Karl-andreas Kalmet on tänaseks teatrist koosseisulisena eemal olnud ühe hooaja.

"See aasta on toonud mulle ühelt poolt vaheldust ja teiselt poolt mõtlemisvõimalust, mida ma tahtsin, kui ma teatrist ära tulin, et mul oleks aega mõelda ja mõtestada mõned asjad enda jaoks uuesti," rääkis Kalmet Raadio 2 saates "Elu edetabelid".

Aasta jooksul mõtles noor näitleja elu üle järele ja on hiljaaegu taas rohkem näitlemisega tegelema hakanud. Terve suve käis Kalmet ringi näiteks blondeeritud tukaga, mis oli ajastutruu soeng Jaak Kilmi uut täispikka mängufilmi "Sangarid" tarbeks. Filmi tegevustik toimub 1986. aastal. Sügisest juhib Kalmet Raadio 2-s hommikuprogrammi koos Dannar Leitmaaga.

Kalmet ütles, et kuigi tema ja kolleeg Leitmaa vanusevahe üle viie aasta, klapib nende muusikamaitse eetris väga hästi. "Ma ei tahaks öelda, et tal on üllatavalt hea maitse, miks ma oleks pidanud arvama, et tal on kuidagi halb maitse. Klapime päris hästi, tihtipeale ta paneb mingi laulu ja ma pean talle ütlema, et hea valik," rääkis Kalmet

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.