Urmas Sõõrumaa: mantrate laulmine on laisa inimese jooga ({{commentsTotal}})

Pühapäeval esineb esimest korda Eestis maailmakuulus mantralaulja Snatam Kaur. Kauri suur fänn Urmas Sõõrumaa rääkis "Ringvaates", et mantrate saatel on näiteks hästi hea ja mõnus uinuda.

Sõõrumaa rääkis, et Snatam Kaur on üks maailma tuntumaid mantrate lauljaid.

"Et selline inimene Eestisse tuleb, on iseenesest juba haruldus," sõnas Sõõrumaa. Ta soovitab mantralaule inimestele, kes tegelevad vaimsete otsingutega ja peavad lugu heast energeetilisest laulust ning meelerahust.

"Mantrate laulmine on laisa inimese jooga. Juba puhtalt selle laulmisega saad sa väga hea treeningu," ütles Sõõrumaa ja lisas, et ta kuulab mantraid praktiliselt iga päev.

"Tänapäeva tehnika on ju selline, et paned ühe hea laulu mängima ja jääd selle saatel magama," tähendas Sõõrumaa lisades, et nii on hästi hea ja mõnus.

Allikas: "Ringvaade""Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.