Urmas Sõõrumaa: mantrate laulmine on laisa inimese jooga ({{commentsTotal}})

Pühapäeval esineb esimest korda Eestis maailmakuulus mantralaulja Snatam Kaur. Kauri suur fänn Urmas Sõõrumaa rääkis "Ringvaates", et mantrate saatel on näiteks hästi hea ja mõnus uinuda.

Sõõrumaa rääkis, et Snatam Kaur on üks maailma tuntumaid mantrate lauljaid.

"Et selline inimene Eestisse tuleb, on iseenesest juba haruldus," sõnas Sõõrumaa. Ta soovitab mantralaule inimestele, kes tegelevad vaimsete otsingutega ja peavad lugu heast energeetilisest laulust ning meelerahust.

"Mantrate laulmine on laisa inimese jooga. Juba puhtalt selle laulmisega saad sa väga hea treeningu," ütles Sõõrumaa ja lisas, et ta kuulab mantraid praktiliselt iga päev.

"Tänapäeva tehnika on ju selline, et paned ühe hea laulu mängima ja jääd selle saatel magama," tähendas Sõõrumaa lisades, et nii on hästi hea ja mõnus.

Allikas: "Ringvaade"Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.