Anti Kobin "Ringvaate" otse-eetrisse poja sünni tõttu ei jõudnud ({{commentsTotal}})

ETV saates "Ringvaade" räägiti täna teatrisaatest "Kontakt", mis alustab uut hooaega Nukuteatri näitlejatega. Stuudios rääkis värskest hooajast Taavi Tõnisson, Anti Kobin poja sünni tõttu eetrisse ei jõudnud.

Tõnisson soovis kolleegile otse-eetris õnne ja ütles, et tähtis sündmus toimus umbes kella kuue ajal õhtul. "Ma kasutaksin juhust ja sooviksin oma heale sõbrale Antile eetri vahendusel õnne. Antile sündis natuke rohkem kui tund tagasi poeg. See on tõesti suurepärane uudis," lausus Tõnisson.

Teatraalide vestlussaate "Kontakt" alustab kolmandat hooaega, kus vaatajate ette astuvad NUKU näitlejad. Esimeses saates on külas Anti Kobin ja Taavi Tõnisson. "Saatus tahtis, et meie saade Antiga oleks esimene," selgitas Tõnissõn.

Tõnisson lisas, et ühe hooaja sisse mahuvad ära kõik Nukuteatri näitlejad. "Ma pean ütlema, et kaks tundi ja kümme minutit on nii lühike aeg, kõiki asju, millest tahaks rääkida ei jõuagi rääkida," tõdes Tõnisson, kelle sõnul räägitakse avameelselt nii tööst kui ka isiklikust elust.

Tõnisson lisas, et Nukuteater pole staariteater, vaid ansambliteater. "Iga ansambel on täpselt nii tugev kui kõige nõrgem lüli. Meie nõrgem lüli on väga tugev," kiitis Tõnisson teatritruppi.

Järgmised saate salvestused ja kohtumisõhtud publikuga toimuvad 8. novembril ja 12. detsembril. Saade on eetris kolm päeva pärast salvestust, reede õhtuti kell 21.40 ETV ekraanil.

NUKU teater ja muuseum tähistab sel hooajal oma 65. juubelit, mille üheks osaks on uuenenud teatrikompleksi avamine vanalinnas. Etendused teatrimajas algavad 13. oktoobril, uus osa avatakse 13. novembril.

Toimetaja: Rutt ErnitsJüri Nael: pinge ja vaen on need, mis meid väsitavad

"Hommikus Anuga" oli külas EMTA lavakunstikooli professor Jüri Nael, kes rääkis tantsust ja teatrist, ühiskonna tervisest ja oma lapsepõlvest.

Alex Lepajõe: produtsendist kelm läks meie looga raha järele

Saates "Hommik Anuga" oli külas ärimees Alex Lepajõe, kes rääkis oma raamatust "Põgenemine" ja lahkarvamusest filmi "Sangarid" tegijatega.

Inimesed
Ivi Eenmaa: eelistan head raamatut käes hoida

"Prillitoos" käis külas raamatukogundusspetsialistil Ivi Eenmaal, kes rääkis muuhulgas, mida ta arvab sõnast "paberkandja".

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.