Anti Kobin "Ringvaate" otse-eetrisse poja sünni tõttu ei jõudnud ({{commentsTotal}})

ETV saates "Ringvaade" räägiti täna teatrisaatest "Kontakt", mis alustab uut hooaega Nukuteatri näitlejatega. Stuudios rääkis värskest hooajast Taavi Tõnisson, Anti Kobin poja sünni tõttu eetrisse ei jõudnud.

Tõnisson soovis kolleegile otse-eetris õnne ja ütles, et tähtis sündmus toimus umbes kella kuue ajal õhtul. "Ma kasutaksin juhust ja sooviksin oma heale sõbrale Antile eetri vahendusel õnne. Antile sündis natuke rohkem kui tund tagasi poeg. See on tõesti suurepärane uudis," lausus Tõnisson.

Teatraalide vestlussaate "Kontakt" alustab kolmandat hooaega, kus vaatajate ette astuvad NUKU näitlejad. Esimeses saates on külas Anti Kobin ja Taavi Tõnisson. "Saatus tahtis, et meie saade Antiga oleks esimene," selgitas Tõnissõn.

Tõnisson lisas, et ühe hooaja sisse mahuvad ära kõik Nukuteatri näitlejad. "Ma pean ütlema, et kaks tundi ja kümme minutit on nii lühike aeg, kõiki asju, millest tahaks rääkida ei jõuagi rääkida," tõdes Tõnisson, kelle sõnul räägitakse avameelselt nii tööst kui ka isiklikust elust.

Tõnisson lisas, et Nukuteater pole staariteater, vaid ansambliteater. "Iga ansambel on täpselt nii tugev kui kõige nõrgem lüli. Meie nõrgem lüli on väga tugev," kiitis Tõnisson teatritruppi.

Järgmised saate salvestused ja kohtumisõhtud publikuga toimuvad 8. novembril ja 12. detsembril. Saade on eetris kolm päeva pärast salvestust, reede õhtuti kell 21.40 ETV ekraanil.

NUKU teater ja muuseum tähistab sel hooajal oma 65. juubelit, mille üheks osaks on uuenenud teatrikompleksi avamine vanalinnas. Etendused teatrimajas algavad 13. oktoobril, uus osa avatakse 13. novembril.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.