Raadio 2 hommikuprogramm ootab pilte koledatest Eesti kohtadest ({{commentsTotal}})

Oktoobri algusest on Raadio 2 hommikusaatel uued saatejuhid Dannar Leitmaa ja Karl-Andreas Kalmet, kes on nüüd võtnud ette konkursi "Ilge koht 2016", et tuua vaheldust lugematule hulgale ilusatele piltidele, mida veebiruum täis on.

Dannar Leitmaa tõdes, et ta on selle mõne saatejuhina töötatud nädala jooksul suutnud välja vihastada juba näiteks hiidlased. "Ma käisin naljana välja regionaalpoliitilise uue idee, et Saaremaa ja Hiiumaa võiksid olla eraldi riigid ning selle eest ma sain," ütles Leitmaa ning nentis, et ta ootas isegi hullemat tagasisidet. "Kui sa uue häälena eetrisse lähed, siis võetaks sind karmilt vastu, kuid seni on üpris lihtne olnud."

Värske konkursi "Ilge koht 2016" selgituseks ütles saatejuht Dannar Leitmaa, et kui vaadata inimeste Instagrami kontosid, siis kõik panevad pilte, kus on kõik hästi ilus. "Tegelikult on aga Eesti täis koledaid mahajäetud maju ning agraarehitisi, mis seisavad tühjana - meie kutsumegi inimesi üles nendest ehitistest meile pilte saatma," sõnas Leitmaa ja kinnitas, et auhinnad on väga head. "Esimene preemia on Putini pildiga särk, teine on Isaac Ellioti papist kuju ning kolmas auhind on Arno Remmeli raamat," selgitas ta ja kinnitas, et mingil hetkel lasevad nad ilmselt inimestel valida, milline on kõige ilgem koht.

Jaga enda fotot Raadio 2 hommikusaate Facebooki leheküljel.

Toimetaja: Kaspar Viilup"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.