Eesti tüdruk sai Justin Bieberiga lavale ({{commentsTotal}})

27. septembril esines Soomes popstaar Justin Bieber ning 12-aastasel Tabasalu koolis õppival Johanna Rabal oli võimalus koos maailmakuulsa staariga tantsida.

Johanna Raba kinnitas ETV saates "Ringvaade", et see sai võimalikuks tänu sellele, et igas linnas, kus Justin Bieber esines, anti neljale fännile võimalus artistiga lava jagada. "Selleks pidin postitama Youtube'i video, kus ma esitasin ühe tantsu, mis oli ette määratud," rääkis Raba ja lisas, et kõik pidid õppima ühesuguse tantsu.

Tantsu õppimiseks oli aega vaid mõni päev ning mitu kuud hiljem selgus, et Raba on valitud Bieberiga ühisele lavale. "Oli õhtu ja mina tavaliselt kunagi meili ei loe, aga tegin meili lahti, avastasin kirja, näitasin seda emale ja olime mõlemad väga õnnelikud," ütles Raba.

Helsingis toimunud kontserdil hakkas Raba Bieberit nähes nutma, kuid tunnistas nüüd, et on väga rõõmus, et sai maailmakuulsa muusikuga ühisel laval tantsida. "Ma olen väga suur fänn," selgitas neiu.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.