Eesti tüdruk sai Justin Bieberiga lavale ({{commentsTotal}})

27. septembril esines Soomes popstaar Justin Bieber ning 12-aastasel Tabasalu koolis õppival Johanna Rabal oli võimalus koos maailmakuulsa staariga tantsida.

Johanna Raba kinnitas ETV saates "Ringvaade", et see sai võimalikuks tänu sellele, et igas linnas, kus Justin Bieber esines, anti neljale fännile võimalus artistiga lava jagada. "Selleks pidin postitama Youtube'i video, kus ma esitasin ühe tantsu, mis oli ette määratud," rääkis Raba ja lisas, et kõik pidid õppima ühesuguse tantsu.

Tantsu õppimiseks oli aega vaid mõni päev ning mitu kuud hiljem selgus, et Raba on valitud Bieberiga ühisele lavale. "Oli õhtu ja mina tavaliselt kunagi meili ei loe, aga tegin meili lahti, avastasin kirja, näitasin seda emale ja olime mõlemad väga õnnelikud," ütles Raba.

Helsingis toimunud kontserdil hakkas Raba Bieberit nähes nutma, kuid tunnistas nüüd, et on väga rõõmus, et sai maailmakuulsa muusikuga ühisel laval tantsida. "Ma olen väga suur fänn," selgitas neiu.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".