Kaire Vilgats pani "Terevisiooni" saatejuhid otse-eetris tantsima ({{commentsTotal}})

{{1476173866000 | amCalendar}}

Laulja Kaire Vilgats esitas täna hommikul ETV otse-eetris laulu "Elu on kabaree!" muusikalist "Cabaret".

Kaire Vilgatsi ja Showstoppersi tantsijate uues varietee-etenduses kõlavad laulud muusikalidest "Chicago", "Cabaret" ja "Burlesque" ning kaasaegsed pop- ja estraadihitid. Etenduses on kasutusel üle 200 glamuurse ja suurejoonelise kostüümi.

Lavastaja-koreograaf on Kristin Pukka.

Etendused toimuvad üle Eesti: täna Paides, neljapäeval Haljalas, reedel Keilas, pühapäeval Pärnu kontserdimajas. 23. oktoobril Vanemuise kontserdimajas, 24. oktoobril Valgas, 25. oktoobril Põlvas.

Toimetaja: Madis Laur/Rutt ErnitsJüri Nael: pinge ja vaen on need, mis meid väsitavad

"Hommikus Anuga" oli külas EMTA lavakunstikooli professor Jüri Nael, kes rääkis tantsust ja teatrist, ühiskonna tervisest ja oma lapsepõlvest.

Alex Lepajõe: produtsendist kelm läks meie looga raha järele

Saates "Hommik Anuga" oli külas ärimees Alex Lepajõe, kes rääkis oma raamatust "Põgenemine" ja lahkarvamusest filmi "Sangarid" tegijatega.

Inimesed
Ivi Eenmaa: eelistan head raamatut käes hoida

"Prillitoos" käis külas raamatukogundusspetsialistil Ivi Eenmaal, kes rääkis muuhulgas, mida ta arvab sõnast "paberkandja".

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.