Naised Köögis: suurim tunnustus on, et meie lood kõnetavad paljusid ({{commentsTotal}})

Ansambel Naised köögis
Ansambel Naised köögis Autor/allikas: Naised köögis

Tänavuselt pärimusmuusika auhindade jagamiselt kaks etnokulpi koju viinud Naised Köögis peab suurimaks auhinnaks kuulajaid.

"Kuidagi raske on suhestuda nende kulpidega. See on meie jaoks väga suur tunnustus, et nii paljud inimesed on leidnud, et meie lood kõnetavad neid, see on kõige suurem asi," olid bändis musitseerivad naised õnnelikud, vahendas Raadio 2 saade "Eetris on Erik Morna.

Kairi Leivo lisas, et kuigi kokku saadi köögis, ei tähenda see, et kõik asjad kööki peaksidki jääma. "Loomulikult nad võivad ühel hetkel jõuda ka köögist lavale," rääkis Leivo, kes paljastas, et köögist tuldi esimest korda välja kontsertreisil Peterburgi.

Bändiliige Kristiina Ehin lisas, et kuigi kaks auhinda on juba käes, tegutsevad Naised Köögis uue muusika kallal ning ümmargune siht on järgmiseks suveks plaat välja anda. "Vaikselt proovime küpsetada oma järgmisi lugusid ja ootame seda hetke, et perekonnad on nii pead kandvad, et saaks uuesti lavale astuda," ütles Leivo, viidates sellele, et bändiliikmed on ühtlasi pereemad, kelle aeg kulub laste kasvatamisele.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.