Rikkalikust õunasaagist valmista tervislikke krõpse ({{commentsTotal}})

Tänavune sügis on helde käega jaganud õunasaaki, mis paneb paljud inimesed kukalt kratsima, mida küll nende kõigiga peale hakata.

Elja Tarkuseaia perenaine Maily Kerdo tutvustas "Prillitoosi" saates lähemalt, kuidas valmivad ühed eriti maitsvad ja tervislikud õunakrõpsud.

Kerdo sõnul arvavad inimesed tänapäeval, et õuna kuivatamiseks on vaja puupliiti ja väga palju aega, kuid tegelikult käib kõik väga lihtsalt. Kiiremaks küpsemiseks soovitab ta lõigata õhukesed viilud ning valmistamiseks sobib täiesti tavaline praeahi. Lisaks võib maitseks õuntele peale puistata kaneeli.

45-50 kraadi juures tuleks õunu ahjus hoida umbes 12 tundi. Kerdo soovitab õhtul kella 20 ajal õunad ahju panna ning hommikuks on maitsvad krõpsud valmis.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".