Edgar Savisaar: ma ei ole asendamatu ({{commentsTotal}})

Edgar Savisaar kinnitas saates "Hommik Anuga", et ta ei ole küll asendamatu, kuid plaanib Keskerakonna eesotsas olla täpselt nii kaua, kui partei seda tahab, mitte alluda üksikute soovile, kes ise ennast asendamatuks peavad.

Keskerakonna püsimajäämine ilma Edgar Savisaareta sõltub praeguse erakonna juhi sõnul juba parteist enesest.

Küsimusele, kas ta usub, et Keskerakond võib lõheneda, vastas Savisaar: "Mina ütleks niimoodi, et kui 15 000-liikmelisest parteist 1000 läheb ära, mis siis? 14 000 jääb järele. Ega siis see ei ole partei lõhenemine. Mina usun, et Keskerakonnaga on alati olnud niimoodi, et ega ükski koht ei jää tühjaks. Kui mõned marsivad minema või mõned tahavad parteid ümber teha, siis tuleb mõelda sellele, mida ülejäänud tahavad. Uskuge mind, ma arvan, et neid inimesi, kes täidavad tühjad kohad, leidub meil alati."

"Mina näiteks ei ole asendamatu," kinnitas Savisaar. "Ma olen partei eesotsas nii kaua, kuni partei seda tahab. Aga kindlasti ma ei kavatse sellest loobuda, kui teised arvavad, et nemad on rohkem asendamatud kui mina," lisas ta.

Praegu Savisaar enda sõnul veel ei mõtle ajale, kui ta ei peaks olema enam Keskerakonna liidri positsioonil.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".